Декілька слів про нас

Започаткував компанію DEHAUSS Денис Гай, це сталося у 2009 році.

Він очолив компанію та став її не змінним лідером. Постійне прагнення Дениса до особистісного зростання позначалося і успіхи компанії. Маючи архітектурну освіту, він освоює додаткову спеціальність та здобуває другу вищу освіту - інженерне будівництво. Вміння поєднувати навички архітектора та інженера-будівельника лягли в основу постулатів компанії, адже з того часу, створюючи будь-який проект, архітектурна фантазія доповнилася інженерно-технічними знаннями, прийшло ясне розуміння, що проект реалізуємо, і як саме це відбуватиметься. До речі, найвидатніші архітектори в історії також мали інженерну освіту поряд з архітектурною. У ті роки Денис Гай вступає до лав спілки дизайнерів України та проходить сертифікацію спілки архітекторів України, а DEHAUSS швидко розростаючись із дизайн студії перетворюється на архітектурно-будівельну компанію.

У липні 2013 року компанія DEHAUSS отримує будівельну ліцензію, а у травні 2014 року, у Києві, Денис Гай отримує сертифікат архітектора та ліцензію на проектування для компанії. З цього моменту вся діяльність компанії перевелася на парадигму BIM технологій. У березні 2015 року, у США, Денис проходить міжнародну сертифікацію на рівень "profi" від компанії Autodesk за продуктами Revit Architecture 2015 та 3ds max 2015.

Застосовуючи на практиці передові BIM технології, ми не тільки крокуємо в ногу з годиною і завжди знаходимося на гребені технологічного прогресу в галузі проектування, девелопменту та управління будівельним об'єктом, а й отримали чудове конкурентне перевагу, відкривши для себе міжнародні ринки та великі державні замовлення. .

Сьогодні DEHAUSS це архітектурно-девелоперська компанія з функцією управління життєвим циклом об'єкту від планування до передачі будинку в експлуатацію.
Надаючи BIM послуги на максимальному рівні, географія наших проектів у 2019р. розширилася на 4 континенти. Нам довіряють державні у т.ч. оборонні замовлення, великі міжнародні проекти. Водночас ми, як і раніше, створюємо приватну архітектуру в Європі, будуємо та керуємо комерційними об'єктами в Україні.

Наша команда

Гай Денис

Ідеолог проектів Засновник компанії

Карімов Ігор

Директор з розвитку

Славський Сергій

Гуру архітектури

Сашко Станоєвич

Директор із західного регіону

Марія Янушкевич

Arhitectural Design Luxury

Anne Sophie Goneau

Designer USA

Дмитро Якушев

Головний конструктор

Міщенко Наталія

Радник у галузі архітектури

Ганна Токарєва

Спеціальний архітектор з Європейського регіону

Стефан Форган

Hard design CG

Дмитро Маріуца

BIM менеджер. Проектувальник

Анастасія Коздоба

Помічник архітектора. BIM проектувальник

Ганна Бендріт

BIM проектувальник

Михайло Фомін

Молодший науковий співробітник

Ольга Гудзь

BIM проектувальник