БУДІВЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

BIM І СУЧАСНІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ БУДІВЕЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ

BIM (Building Information Modeling) - це світова революція у галузі проектування та будівництва, ефективність якої доведена сторазово, саме тому останніми роками BIM стандарт став невід'ємною частиною багатьох держав та будівельних корпорацій.

Сьогодні замовники вважають за краще побачити різні варіанти проекту, точно знати вартість будівництва і при цьому чітко розуміти, за що вони платять.

Завдяки інформаційному моделюванню, замовники, не будучи фахівцями у проектуванні, розмовляють з інженерами та архітекторами однією мовою.

Мінімізація бюджету, підвищення якості та скорочення термінів будівництва – ось чому сучасний інвестор наполягає на застосуванні BIM технологій.

ВИСОКОТОЧНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

ВІДСУТНІСТЬ ПОМИЛОК У ПРОЕКТІ І ТОЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ МАТЕРІАЛІВ ДО ПОЧАТКУ БУДІВЕЛЬНИХ РОБОТ

BIM дозволяє виявити проектні помилки та неточності ще до початку будівельних робіт. Виправити їх, і видати на будівельний майданчик робочу документацію, яка не містить помилок та колізій. Така можливість обертається величезною вигодою за рахунок відсутності переробки, перевитрати матеріалів, відсутності додаткових робіт і економії часу на всі ці процеси.

Точна специфікація основних будівельних матеріалів - це не тільки можливість формування кошторису для клієнта на ранній стадії проектування, а й скорочення можливості штучного завищення обсягів матеріалів та робіт з боку підрядників, так і тих, хто працює в структурі замовника.

BIM модель дозволяє автоматизувати створення всієї супровідної документації, при зміні одного з елементів моделі програма автоматично вносить необхідні редагування у всі таблиці / кошториси / специфікації.

УПРАВЛІННЯ ЖИТТЯНИМ ЦИКЛОМ ОБ'ЄКТУ

ЗНИЖЕННЯ РИЗИКІВ, ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ І ВИКОНАННЯ ПРОЕКТІВ У ТЕРМІН І У РАМКАХ БЮДЖЕТУ

Результатом BIM-моделювання будівлі є комплексна комп'ютерна модель, що описує як сам об'єкт, так і процес його будівництва. Вся інформація BIM об'єднується в базу даних, що дозволяє в будь-який час отримувати актуальну проектну документацію та візуалізацію, а також мати можливість аналізувати їх.

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ

Прискорює та покращує процес ухвалення рішень, об'єднує ваші команди і прогнозує результати проекту

Власник майбутнього об'єкта нерухомості одержує значні переваги від використання інструментів та процесів інформаційного моделювання BIM.

Ключовими перевагами BIM для замовника є:

Зниження фінансових ризиків проекту на основі достовірних даних для оцінки його вартості на ранніх етапах проекту
Оцінка різних характеристик об'єкта на етапі концепції - аналіз об'ємно-планувальних рішень, функціональний аналіз.
Можливість досліджувати різні сценарії, альтернативні варіанти проекту, оцінювати енергоефективність, майбутнє споживання різних видів ресурсів стадії експлуатації.
Скорочення часу виходу проекту ринку за рахунок використання параметрических моделей при проектуванні, 3D координації всіх розділів проекту, аналізу конструкцій та віртуального представлення об'єкта, 4D-візуального планування процесів організації будівництва, оптимізації логістики на будмайданчику, а також швидкої реакції на непередбачені обставини, що виникають.
Управління вартість проекту на основі достовірної інформації – моделі з базами даних кошторисних нормативів, цін на комплектуючі та обладнання; формування кошторису паралельно із розробкою проекту.
BIM-модель дозволяє керувати позаштатними ситуаціями в процесі експлуатації. оперативно. У перспективі BIM-модель буде синхронізовано із системою диспетчеризації та дозволить сформувати систему "розумний дім" в рамках багатоквартирних будинків.

ЗАГАЛЬНИЙ РОБОЧИЙ ПРОСТІР

ПЕРЕХІД ВІД ПРОЕКТУВАННЯ ДО БУДІВНИЦТВА НА ЄДИНІЙ WEB ПЛАТФОРМІ

Ми застосовуємо найпрогресивніше програмне забезпечення та створюємо єдине робоче середовище, що дозволяє об'єднати всіх учасників будівельного процесу, тим самим прискоривши реалізацію проекту та знизивши ризики.

Набір хмарних сервісів BIM 360, що використовуються на стадіях проектування та будівництва, доступ до яких здійснюється як з настільних додатків, так і з мобільних пристроїв, дозволяє організувати спільну роботу, вести менеджмент, управляти проектами, засобами та будівельним виробництвом, планувати будівельний процес, виносити моделі на будівельний майданчик та проводити аналіз, а на кінцевому етапі – спрогнозувати плани з експлуатації та призначити відповідальних за забезпечення технічної підтримки об'єкта.

добре скоординований проект може спричинити економію багатьох мільйонів доларів!

ПЕРСОНАЛІЗОВАНА АНАЛІТИКА ДЛЯ УПРАВЛІННЯ БУДІВЕЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ

ВІДКРИТА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВСІ АКТИВНОСТІ НА БУДМАЙДАНЧИКУ ДОЗВОЛЯЄ БАЧИТИ РЕАЛЬНУ СИТУАЦІЮ ЯК НА ДОЛОНІ

Кожен учасник BIM команди з управління проектом має можливість сформувати у реальному часі та надати керівникам проекту короткий огляд важливої та корисної інформації у будь-який момент часу.

Маючи можливість аналізувати цю інформацію як на рівні проекту, так і в масштабах усієї компанії, команди можуть виявляти субпідрядників, які піддаються ризику недотримання термінів та якості, та полегшують вживання правильних заходів для зниження цих ризиків.

УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВОМ

МИ ВІДСТЕЖУЄМО ПРОГРЕС БУДІВНИЦТВА ТА ВІЗУАЛЬНО ПОРІВНЯЄМО ЙОГО ХІД З ІНТЕГРУВАНИМ ПЛАНОМ ВИРОБНИЦТВА РОБОТ

Монтажникам, підрядникам та інженерам більше не потрібно чекати щотижневих координаційних зустрічей!

Виявлення, координація та управління робочими процесами відбувається в режимі реального часу, а структурований звіт про актуальну ситуацію на будмайданчику формується автоматично.

“Збираючи та аналізуючи дані проекту щоб приймати повсякденні рішення та вимірювати загальну ефективність проекту, ми можемо паралельно керувати кількома проектами та виявляти потенційні проблеми до їх виникнення.”
G2Crowd review
“Застосовуючи BIM технології на всіх етапах життєвого циклу проекту ми відзначаємо величезне зростання злагодженості та координації в роботі офісу з будівельним майданчиком, що відбивається на всіх показниках успішності проекту.”
G2Crowd review

Погане управління будівельним проектом може обійтися вам дуже дорого!
Не втрачайте більше часу, обговоріть управління Вашим будівельним проектом у DEHAUSS Development.