DEHAUSS BIM.Development на головній будівельній події року - INTER BUILD EXPO 2018

Головна будівельна подія року вимагає BIM! І ми дамо їм його!!!!

DEHAUSS BIM.Development готується до відправки на INETR BUILD EXPO 2018 до міста Києва. З 20 по 23 березня, Локація - МВЦ; Лівий берег.

Ми поділимося досвідом застосування BIM технологій у Українських житлових комплексах, що будуються. Продемонструємо переваги та можливості від використання BIM на будівельному майданчику. На живому прикладі покажемо, які вигоди отримав девелопер від впровадження BIM технологій.

Представляючи інтереси замовника ми виводимо будь-яке будівництво на рівень BIM.
Від створення BIM моделі за існуючими проектними рішеннями // рівень LOD 300.
Аудит проекту та виявлення проектних помилок та колізій.
Формування специфікації будівельних матеріалів для контролю підрядних організацій та формування кошторисної документації.

Оптимізація проектних рішень. Високоточне моделювання та проектування. // Рівень LOD 400
До візуалізації будівельних процесів у зав'язці із графіком будівельних робіт. Оптимізації логістики. Навчання служби замовника та будівельного персоналу використанню BIM моделі.
Налагодження взаємодії всіх учасників процесу навколо BIM моделі.
Організації ефективного будівельного нагляду.
Організації контролю за використанням BIM, а також нагляд для відстеження прогресу будівництва // LOD 500

Наші BIM проекти територіально вже охоплюють локацію в Україні, Казахстані, Азербайджані, ОАЕ та США, проте найближчим часом ми плануємо розширити географію BIM проектів, але сфокусувати свою увагу на українському ринку.

>

BIM неминуче стане складовою кожного інвестиційно-будівельного об'єкта. Усі будуть у BIM, а ми вже тут і пропонуємо співпрацю.
Ми запрошуємо всіх керівників будівельних об'єктів, представників забудовників, девелоперів, представників служб замовників будівництва та їх інвесторів на консультацію та знайомство до нас на стенд.

Побачимося на INTER BUILD EXPO 2018