BLACK HOUSE

2020/blackhouse/TITLE.jpg

Проект приватного простору у межах Міста Одеси, в районі 411-ї батареї.

Замовники якийсь час проживали в Лос-Анджелесі та надихнулися місцевим способом життя, який ліг в основу ідеї їхнього приватного комплексу в Одесі.

Ми створили проект для насолоди життям. Сучасний котедж, лазня, барбекю і великий басейн з круглим джакузі. Все це приречено дарувати власникам максимальний комфорт. Відмінною рисою проекту також стануть дві справжні пальми біля басейну. Влітку вони створять райську насолоду, а на зиму перетворяться на арт об'єкт під прозорим куполом з підсвічуванням та ілюмінацією, що дозволить створити для них «теплицю» та залишити в природному ґрунті на зимівлю.

А щоб коренева система пальм не пошкодила чашу басейну, ми закопали в ґрунт 3 бетонні кільця на глибину 3 метри і спрямуємо їхню кореневу систему вниз, нижче за позначку низу басейну.

Як у нас завжди, взаємини із замовником вийшли за межі «робочої зони» і охоплюють не тільки всі супутні проектні процеси, пов'язані з погодженням та дозволом на будівництво, а й низку особистих ініціатив та рішень. Ми завжди раді зробити для клієнта більше, ніж він очікує.