Ференц

2015/08/FERENTS_living_room-1.jpg

Квартира у сьомій перлині на французькому бульварі загальною площею всього 40 кв.м.

Тут спокійні тони живуть разом із яскравими, насиченими та зухвалими деталями, що чудово поєднуються між собою. Освітлення в нашому інтер'єрі не терпить рамок та обмежень. Світильники різних форм та розмірів створюють справжнє світлове шоу. Таким чином, у даному дизайні є місце і пафосним, і загадковим ноткам.

Інтер'єр цієї квартири поєднує в собі найкращі тенденції сучасного стилю та еко дизайну, ар-деко та контемпорарі, нотки скандинавського стилю та функціоналізму. Кожна деталь інтер'єру формує цей неповторний ф'южн. Дерев'яна фактура кухні, що плавно перетікає на стіни, підлогу і стелю, знаходить гармонію в поєднанні з гладкою фактурою каменю біля бару і агресивною природною фактурою біля ліжка. Оздоблення та фактури в інтер'єрі створюють особливий фьюжн тактильних та візуальних відчуттів. Особлива увага в даному дизайні приділена функціональності. Кожен сантиметр невеликої квартири продуманий до дрібниць та має своє призначення. У дизайні обмежена кількість дверей та максимально продумано зонування простору. При цьому зона спальні не сперечається з обідньою зоною, оскільки ми подумали і про точки огляду.

Де б ви не знаходилися в квартирі, вас оточуватимуть лише найвигідніші ракурси та цікаві деталі.

Барна стійка на двох легко перетворюється на обідній стіл для чотирьох. Балконна огорожа задіюється як опора для стійки, на яку можна поставити вранці чашку кави і насолодитися видом з вікна. Крім функціонального призначення, у цій квартирі-студії буде просто приємно жити. Барні стільці - подушки, величезне ліжко з м'якими бортами та інші деталі створюють відчуття домашнього тепла та комфорту.

Переглянути 3D тур на весь екран< /p>