STAR TIME

2020/star/header.jpg

7 грудня відбулося грандіозне відкриття нового триповерхового Центру Талантів STARTIME !! Провулок Пирогівський 8 / проспект Шевченка. Одеса. Спочатку в цій будівлі мав бути ресторан. І коли він був готовий на 70%, наші клієнти викупили будівлю з метою створення в ньому нового великого будинку для продюсерського центру STARTIME.

Проект реконструкції ресторану до продюсерського центру STARTIME – це наш дебютний проект у сфері шоубізнесу. Ми максимально оперативно включились у роботу. Планування було погоджено за кілька днів, і будівельники взялися до демонтажу. Реконструювалося практично все! Перегородки демонтувалися, Плитка знімалася, змонтована вентиляція розбиралася, санвузли переїжджали. Загалом - Закрутилося закрутилось все помчало перекидом)))

Паралельно створювався проект:

Продакшн
Постпродакшн
Телестудія
Радіостанція
Студія звукозапису
Перукарня
Гримерна
CALL Centre
Вокал
Сцена
Хореографія
Танці
Конференц-зал

Ще різні індивідуальні зали, вбиральні, кухні, душові, бухгалтерія, охорона. Усього під 40 приміщень. У всіх свої кабінети та простори. Спробуй нікого не забути і всіх "поважити" Ми зіткнулися з низкою Інженерних складнощів: одні дісталися нам у спадок, інші з'являлися в процесі проектування. І знову нам на допомогу прийшли BIM технології.

До сантиметра використовували існуючі «ресторанні» отвори в перекриттях, щоб розвести в них наші нові інженерні мережі.

Оптимізували проектні рішення і все вийшло. Зелене світло! Старт монтажу!

STARTIME зростав на очах. Усі роботи було виконано за 4 місяці.

3 поверхи. 1000 кв.м. Це було неймовірно! Всі наші ідеї дизайну інтер'єру схвалювалися без вагань, за що дякую шефу Олег Хороший