ASTON HALL

2018/01/sn-1.jpg

Про проект

Об'єкт: ASTON HALL
Розташування: м. Одеса, Французький бульвар 60/1
Девелопер та забудовник: Житлобудсервіс 2
Загальна площа: 54 275 кв.м.
Роль DEHAUSS: BIM.Development. Переклад об'єкта з 2D у BIM >> Проектування-Будівництво-Експлуатація.ASTON HALL – найамбіційніший проект елітної житлової нерухомості в Одесі розташований прямо на березі Чорного моря.

Перший в Україні клубний будинок з інфраструктурою п'ятизіркового теля об'єднав у собі все найкраще, що необхідно сучасній людині для життя, роботи та відпочинку:

- 24 поверхи над рівнем моря. 297 ексклюзивних апартаментів, 264 з яких видом на море.
- Трьох рівневий підземний паркінг.
- Під'їзд до комплексу через підземний тунель, щоб не порушувати пішохідний режим на Трасі Здоров'я.
- SPA комплекс з 20-ти метровим басейном, фінською сауною, турецьким хаммамом, б'юті салоном, масажними…
- Фітнес клуб із залами для занять йогою, тенісом, єдиноборствами, кардіотеатр та тренажери “Technogym”
- Кінозал на 16 місць з унікальним стереоефектом.
- Лаунж Зона в англійському стилі: сигарна кімната. Винний бар. Більярдна. Переговорні. - Пляжна зона з 25-ти метровим басейном, що підігрівається з морською водою, окремий дитячий басейн. Пляжний кафе, барбекю. Дитячий майданчик. - Триповерховий ресторан, що окремо стоїть. Сироварня. Французька кондитерська. - Дитяча кімната на 20 дітей. - Консьєрж та Рум сервіс.
- Кімната для зберігання шуб. - Келери. 80 приміщень для індивідуального зберігання речей.
- Кімнати для особистих охоронців, водіїв та прислуги.Кожен сучасний девелопер чи бізнесмен із будівельним проектом розуміє, що реалізація проекту без BIM технологій – це дорого, довго та непередбачувано. Крістільний будівельний проект 2D, виконаний по-старому, несе в собі підводні камені, які часто неприємно спливають на етапі будівельних робіт. Проектні помилки і колізії, що з'являються в процесі будівництва, зазнають величезних збитків, зриву термінів і подорожчання собівартості. Постійний пошук вирішення проблем за місцем і відчуття мінного поля, що не залишає, – ось як можна описати будівництво без BIM.
Руслан Поганий поділився з нами ідеєю перевести його паперовий 2D проект у парадигму BIM технологій, щоб зробити будівництво ASTON HALL зрозумілим і прогнозованим. Так перед нами постала можливість бути причетними до створення найскладнішого проекту житлової нерухомості в Одесі у статусі спеціальної служби замовника.

Хочемо відзначити, що проект дуже складний, цікавий та ексклюзивний. Практично немає типових та повторюваних елементів.

В результаті аудиту BIM моделі проекту було складено припис з переліком виявлених колізій та проектних помилок. Були представлені рекомендації щодо оптимізації проектних рішень із зазначенням місць, які потребують більш ретельного будівельного нагляду. Комплекс цих заходів дозволив уникнути і не допустити реалізації проектних помилок, що дуже позитивно позначиться на підсумковій вартості та термінах закінчення будівельних робіт.

Переваги від впровадження BIM технологій у цей проект були гідно оцінені замовником, і ми підписали новий контракт. Тепер цей об'єкт повністю у парадигмі BIM технологій.

Послідовна послуга від DEHAUSS BIM.Development реалізована на цьому об'єкті — BIM Консалтинг. Ми контактуємо з професіоналами в галузі проектування, будівництва та управління об'єктами, і ми не хочемо ускладнювати своє життя, впроваджуючи складні теорії BIM. Наша мета – покращити спосіб переходу Проекту до будівництва, у свою чергу, перейти до управління життєвим циклом. Ми провели навчання керуючої команди девелопера та генерального підрядника методам ефективного управління та будівництва на основі BIM моделі.

Докладніше про перехід від проектування до будівництва на єдиній web платформі BIM 360 дивіться у нас на сайті у розділі BIM

Виконуючи функцію служби замовника ми спільно з девелопером працюємо за кошторисами, обсягами матеріалів, закриваємо акти виконаних робіт, відстежуємо прогрес будівництва, контролюємо підрядні організації та їх виконані обсяги. Оптимізація ефективності технагляду шляхом впровадження мобільних технологій дозволила відстежити неефективних підрядників та організувати усунення виявлених дефектів швидко та контрольовано.

BIM модель наповнюється інформацією та до моменту закінчення будівництва буде оптимізована у формат COBie для подальшого використання експлуатуючою/керуючою організацією.

Проект знаходиться на стадії реалізації. Джерело фотографій з будівельного майданчика - dumskaya.net