ЗАМОК МОНСТРІВ

2020/zamok/DJI_0185.jpg

Сьогодні видатна будівля за адресою Французький бульвар 28, що в Одесі, є пам'яткою архітектури місцевого значення. Але в 1913 році цей Замок був житловим будинком дачі Володимира Анжеловича Анатра, і був збудований лише за один рік! за проектом архітектора Юрія Дмитренка.

Навпроти Замку, через Французький бульвар, 1934 року було відкрито інститут Філатова.
Проїжджаючи повз інститут, ви напевно звертали увагу, як тихо, в порівнянні з рештою бульвару, рухається автомобіль саме цією бруківкою, саме в цьому місці. Справа в тому, що завдяки зусиллям самого В.П.Філатова ця ділянка дороги викладена за особливим принципом, щоб знизити шум для лежачих хворих від коліс возів та карет.

У радянські часи комплекс дачі В.А. Анатра використовувався як санаторій імені Чувиріна, Замок був «лікувальним корпусом» і будинок кілька разів піддавався реконструкції. З кінця 1990-х років будівля простоювала і руйнувалася.

У 2016 році невідомий меценат придбав Замок, виконав деякі ремонтні роботи на даху, щоб вона не текла, тим самим можливо врятував життя цього Замку і позбавив його руйнування.
У липні 2019 року Замок був подарований благодійному фонду «Корпорація Монстрів». З тих пір, городяни знають цей будинок як «ЗАМОК МОНСТРІВ»/

Монстри бачать на цьому місці великий сучасний міський центр благодійності та соціальних проектів.

Допоможемо їм у цьому РАЗОМ