ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ



КОМПЕТЕНЦІЯ

Почнемо з того, що на ринку послуг зараз дизайном займаються багато хто, навіть після двотижневих курсів...

Нагадаємо вам, що дизайн інтер'єру та його робоча документація є невід'ємною частиною будівельного виробництва і для більш-менш серйозного проекту вимагає обов'язкових професійних технічних навичок, які можуть бути тільки у людини, що отримала вища освіта у будівельному вузі.

У нашій команді, у провідних дизайнерів крім вищої освіти є «червоні дипломи», вони захоплені професіонали своєї справи, для них будівництво — це їхнє покликання.


СТИЛЬ

Дуже часто буває, що властивий нам стиль інтер'єру неможливо повторити, тому що він не має точної назви і про нього не написано у Вікіпедії. Це тому, що наш дизайн – це уособлення душі Замовника в інтер'єрі, симбіоз стилю та фантазії, індивідуальності, інженерії та будівельного конструктивізму. Ми прагнемо робити унікальні проекти, які привносять затишок, продуману ергономіку та максимальну функціональність.

Справжній дизайнерський ремонт має велику кількість нюансів, важливих вузлів та складних рішень, особливості монтажу обладнання та декору. Не маючи достатнього досвіду в реалізації подібних проектів, можна зіткнутися з безліччю підводного каміння (грабель) під час виконання ремонтно-будівельних робіт.


ЯК ВСЕ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ

У нас історія будь-якого проекту починається зі знайомства Замовника з нашим головним архітектором. Обговорюються Ваші побажання, натхнення, що для Вас важливо і що Ви не переносите на дух, Ваші цінності та принципи, Ваше первинне бачення проекту чи усно, чи на ваших ескізах-замальовках. У перші дні ми вивчимо Ваш об'єкт. Виконаємо лазерні обміри та змоделюємо віртуальну 3х мірну модель з усіма будівельними відхиленнями, які були допущені в процесі будівництва, змоделюємо інженерні мережі та комунікації з усіма фітингами та відводами. Важливість точних вимірів важко переоцінити, адже помилка на старті може обернутися великою проблемою на фініші ремонту, саме тому ми використовуємо найкращу вимірювальну техніку HILTI, включаючи електронні кутоміри.

Дуже часто замовнику складно вибрати варіанти, які пропонує дизайнер, тому що буває так, що не один з варіантів не «до душі». Тому ми виробили собі якусь «методу» за якою розробка проекту йде послідовними кроками, які спільно обговорюються і приймаються рішення по кожному моменту. Все починається з розробки архітектурного плану з розміщенням меблів та обладнання. Ми відразу враховуємо товщину штукатурки та фінального оздоблення стін, щоб бачити фактичні розміри приміщень і розуміти наскільки реально вміщуються ті чи інші елементи меблів, сантехніки та обладнання (наприклад: водопідготовки, техніки тощо). Архітектурний план містить також опрацювання конструктивних вузлів та всіх інженерних систем об'єкта, із зазначенням труб, повітроводів та інших основних комунікацій.

Коли архітектурний план зрозумілий і схвалений ми переходимо до розробки електричної частини проекту (силової та слаботочної) з плануванням систем освітлення, шумоізоляції, аудіо обладнанням (включаючи стельові системи звуку DolbyAtmos), LAN, WiFI Clouds. Інженер проектувальник розробить системи опалення (включаючи внутрішньопідлогові конвектори), водопроводу та каналізації (розділені системи по тиску води), вентиляцію та кондиціювання (включаючи приховану під стелею систему канального типу).

З особливим трепетом ми ставимося до вибору та погодження матеріалів обробки. Кожен клієнт індивідуальний, тут має зійтися пазл між тактильними відчуттями та візуальним сприйняттям. Натуральні чи штучні, камінь, дерево, кераміка, скло. Багато варіантів, але ми підберемо і створимо саме Ваш інтер'єр! І коли узгоджені розділи щодо планування, меблів, освітлення та інших конструктивних рішень, ми переходимо до розробки візуалізації інтер'єру. Для Замовників, які не до кінця розуміють колірну гаму свого інтер'єру, візуалізацію виконуємо у 2 етапи. Перший етап – це візуалізація у сіро-білих тонах для узгодження загальної концепції інтер'єру, і далі виконується візуалізація у кольоровій гамі з ефектом присутності.


ПРОГРЕСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, БЕЗ ЯКИХ ТАК БИ НЕ ОТРИМАЛОСЯ

Весь проект виконується в інноваційній системі будівельного проектування BIM (англ. Building Information Modeling) - це означає, що всі вузли та рішення проекту будуть ретельно опрацьовані, проект не міститиме помилок , і ви отримаєте точні відомості та специфікації обсягів матеріалів та будівельних робіт.



ДОСВІД ЗА ПЛЕЧАМИ

Наша компанія реалізувала понад 65 проектів складних інтер'єрів під ключ! Ми знаємо де криються «підводні камені» ремонтно-будівельного процесу та закликаємо Вас не йти на компроміси та довірити розробку Вашого дизайну проекту професіоналам.

МОЖЕТЕ РОЗРАХУВАТИ НА КОМПЕТЕНЦІЮ У НАСТУПНИХ ПРОЕКТАХ:



ЩО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ

Короткий перелік того, з чим можна зіткнутися якщо виконавець не має належної компетенції: